VITAJTE NA STRÁNKE NAŠEJ ŠKOLY
Google

Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

 NOVINKY A OZNAMY                                         
KONZULTAČNÉ RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE
Oznamujeme rodičom, že konzultačné rodičovské združenie sa uskutoční v priestoroch školy dňa 23.3.2015 (pondelok) od 14.00 do 16.00 alebo po dohode s triednym učiteľom.
CHRÍPKOVÉ PRÁZDNINY
Na základe vysokého nárastu chrípkového ochorenia žiakov a pokynov Regionálneho úradu verejného zdravotníctva sú od 11.02.2015 do 15.02.2015 vyhlásené chrípkové prázdniny. Nástup do školy je 16.02.015 - v pondelok.
MILÁNO 2014
Dňa 1.12.2014 sa vrátili nsši žiaci z odbornej praxe, ktorá prebiehala v Miláne vrámci projektu ERASMUS+ Získavanie pracovných skúseností v cudzojazyčnom prostredí. Fotografie nájdete vo FOTOGALÉRII a dojmy, skúsenosti a zážitky našich žiakov i učiteľov prinesieme neskôr.
AKÁ BOLA NÁVŠTEVA STEVENA SEAGALA V STRÁŽSKOM A V NAŠEJ ŠKOLE

Ako už isto viete, v júni nás navštívil Steven Seagal, ktorý viedol workshop Aikido so svojím žiakom, držiteľom 5. danu v Aikido Petrom Tomkom (bývalým žiakom našej školy) v športovej hale SOŠ.S dovolením p.Tomka uverejňujeme fotografie z tohto podujatia v menu Fotogaléria a uvádzame link na stránku RED DRAGON aikido training center Slovakia, ktoré vedie p. Tomko. Nájdete tu tlačové správy o návšteve a workshope p. Seagala, fotografie a iné súvisiace články.

POĎAKOVANIE
Ďakujeme primátorovi mesta Strážske Ing. Vladimírovi Dunajčákovi za poskytnutie reprezentačných darčekov s logom mesta pre 20 študentov a 2 pedagógov, ktorí sa v novembri 2014 zúčastnia odbornej praxe v talianskom Miláne vrámci projektu Získavanie pracovných skúseností v cudzojazyčnom prostredí realizovaného v programe Erasmus+.
  OZNAM
   Zámer na prenájom nebytových priestorov a parkovacej plochy na Mierovej ulici v Strážskom -               viac-klikni sem. Informácie nájdete aj v Hlavnom menu v sekcii Prenájom nebytových priestorov.
PROJEKT  ERASMUS+
V tomto školskom roku sa naša škola zapojila do programu Erasmus+, ktorý je zameraný na získavanie jazykových a odborných zručností v zahraničí. Projekt - Získavanie pracovných skúseností v cudzojazyčnom prostredí – bol schválený a v novembri 2014 pocestuje 20 našich študentov a 2 sprevádzajúci učitelia do Milána, kde budú vykonávať odbornú prax.

MOSTY BEZ BARIÉR
Festival tvorivosti a spolupráce zdravotne zdravých znevýhodnených a zdravých stredoškolákov už po štvrtýkrát pripravuje  Košický samosprávny kraj pod záštitou predsedu KSK JUDr. Zdenka Trebuľu.
Cieľom tohto skvelého podujatia je  vytvoriť symbolické „mosty“ medzi znevýhodnenými a zdravými stredoškolákmi. 
Viac sa dozviete na 
http://www.soupopribenik.edu.sk/sos.html
Fotografie nájdete v sekcii FOTOGALÉRIA
JAZYKOVÁ ŠKOLA pri Strednej odbornej škole,otvára nový kurz KOMUNIKAČNEJ ANGLIČTINY PRE SENIOROV už od septembra 2014. Ak máte svojich blízkych v zahraničí, určite oceníte schopnosť dorozumieť sa v cudzine alebo s priateľmi či partnermi Vašich príbuzných. Podrobné informácie nájdete po kliknutí tu
 
PRÍDE K NÁM STEVEN SEAGAL!

Steven Seagal 22.6., povedie workshop Aikido so svojím žiakom, držiteľom 5. danu v Aikido Petrom Tomkom v dojo Red Dragon v športovej hale SOŠ v Strážskom. Na tréningu sa zúčastnia členovia Red Dragon a členovia iných združení Aikida zo Slovenska i zahraničia, teda ľudia, ktorí cvičia bojové umenia, hlavne Aikido. Red Dragon – Aikido training center Slovakia do roku 2006 šírilo myšlienky línie Aikida Yoshinkan. Od roku 2007 je mentorom výučby Christian Tissier, držiteľ 7. danu Aikida Aikikai.

PROJEKT
Vďaka podpore z fondov EÚ a štátneho rozpočtu Stredná odborná škola, Mierová 727, Strážske realizuje projekt „Moderná škola – cesta ku kvalitnému vzdelávaniu, kvalita vo vzdelávaní, úspech našich absolventov na trhu práce“. Viac nájdete v sekcii Projekt "Moderná škola" na Hlavnej stránke.
DIGITÁLNA KNIŽICA PRE UČITEĽOV
Milí kolegovia, na našej edupage www stránke je k dispozícii digitálna knižnica, kde nájdete učebné texty, pracovné listy, on line testy a prezentácie, ktoré si tam môžte vytvoriť aj sami.
ŠTÁTNA JAZYKOVÁ ŠKOLA
Všetko o jazykovej škole - podmienky štúdia, prijímacie konanie, priebeh vyučovania, osnovy, sylaby na skúšky a iné informácie nájdete v menu v sekcii Štátna jazyková škola.
 
 

 

TOPlist
© Copyright Ing. Mária Onuferová